Плоский живіт

Дуже багато питань у бажаючих отримати плоский живіт. Ми відповімо на найголовніше, щоб не завантажувати вас зайвою інформацією. Можливо, ви дещо розчаруєтесь, дізнавшись правду.Чому жир накопичується на животі? 

Це зручне місце для його зберігання. Але величезним живіт стає не тільки через підшкірний жир, який накопичується між шкірою та м'язами преса. Дуже великий обсяг може займати вісцеральний жир, який накопичується навколо внутрішніх органів. (Дивіться картинку ліворуч) 

Чи існують вправи для плоского живота? 

Ні, скільки б ви не качали прес, жир не буде проходити. Те ж саме стосується і тонкої талії. 

Навіщо тоді взагалі потрібні вправи для преса? 

Вони потрібні тим, хто хоче збільшити розмір кубиків. Крім того, сильні м'язи преса не дають кішкам округляти живіт. 

Як же тоді зробити живіт плоским? 

Дуже просто - вам потрібно почати тренуватися (кардіо + силові тренування) і налагодити харчування (меню) таким чином, щоб їсти лише корисні продукти + створити невеликий щоденний дефіцит калорій (300-500 калорій). Ваші м'язи щодня будуть по троху їсти зайвий жир і через кілька місяців його залишиться зовсім мало. Якщо ситуація дуже запущена, деяким людям буде потрібно кілька років тренувань. 

А як же різні секрети побудови красивої фігури, поради для чайників про те, як швидко зробити живіт плоским в домашніх умовах? 

Всі ці "несподівані" поради пишуть люди, що не мають відношення до фітнесу і спорту. 

Чи достатньо 3 хвилини щоденних вправ за спеціальною методикою, щоб набути пружний прес? 

Уважно прочитайте попередню відповідь. А якщо не вірите, перевірте на своєму досвіді. Деякі здатні вчитися тільки на своїх помилках! 

Чи можна за 3 дні прибрати хоч якийсь жир чи потрібний тиждень, місяць? 

Навіть за місяць ви можете не побачити особливого результату, тому що організм буде налаштовуватися під нові умови харчування і фізичні навантаження. До того ж врахуйте, що жир згоряє по всьому тілу і з живота, талії і стегон іде в останню чергу.

Коментарі

Популярні публікації