Перейти до основного вмісту

Як накачати прес за 8 хвилин у день

Якщо Ви задалися метою мати гарний накачаний прес , варто запам'ятати декілька основних правил при виконанні вправ і строго слідувати їм. На думку тренерів, для того щоб мати накачаний живіт, не потрібно ніяких тривалих силових навантажень на м'язи преса, досить лише приділити 8 хвилин в день для вправ. І результат вже буде помітний через два тижні.


Найпоширенішою помилкою при виконанні вправ для преса є неправильно організована система вдиху-видиху. При скороченні м'язів живота, потрібно обов'язково видихнути все повітря з легенів, тому що від цього маленького нюансу залежить ефективність занять і їх результат.

Також, правильне скорочення м'язів преса відбувається, коли таз максимально притягається до грудної клітки. Слід розуміти, що навіть при підняттях ніг потрібно прагнути таз підводити до тулуба.
Кількість повторень під час кожного підходу вправ для преса має бути не менше 15 разів, так як черевні м'язи вимагають більше зусиль, ніж м'язи ніг і спини, яким достатньо 8-10 повторень.

Коментарі

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Вміст білка в продуктах

Вміст білка в продуктах - актуальне питання не тільки для бодібілдерів, але й для звичайних людей, які не займаються спортом.

Як схуднути на 6-10 кг за 2 тижні: Топ-3 дієти

Якщо ти хочеш скинути зайву вагу до дня святого Валентина, тоді зверни увагу на ці системи схуднення, які всього за 2 тижні дозволять тобі розлучитися із зайвими 6-10 кілограмами.

Таблиця продуктів харчування

Таблиці вмісту продуктів: білки, жири, вуглеводи, калорії, час на перетравлення