Перейти до основного вмісту

Вправи зі скакалкою

Вже давно доведено, що вправи зі скакалкою просто незамінні, коли мова йде про красу і стрункость жіночої фігури. Здавалося б, звичайна скакалка, проте саме з нею вправи можуть дати такий результат, який непорівнянний ні з одним сучасним тренажером. До речі, згідно випробуванням, робота зі скакалкою завдяки своїй високій амплітуді перевищує результативність бігу практично у вісім разів. А всього лише за десять хвилин використання скакалки у вправах можна скинути таку кількість калорій , яка прирівнюються до десятикілометровій пробіжці.
Хтось скаже, що скакалка не є універсальним засобом для виконання вправ. Насправді це не так, адже навіть стрибки на скакалці можуть бути різними, за рахунок чого тренується певна група м'язів у всьому тілі. Звичайні одиночні стрибки, подвійні, взад-вперед, в сторони і з чергуванням ніг дозволяють привести в тонус і руки, і ноги, і живіт, і сідниці, і навіть груди.


Головна перевага скакалки полягає в тому, що вправи з нею завжди будуть складними і інтенсивними, а значить, виконувати їх доведеться в певному темпі і не відкладати на потім.

Стрибки на скакалці для схуднення, вправи на 20 хв


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вміст білка в продуктах

Вміст білка в продуктах - актуальне питання не тільки для бодібілдерів, але й для звичайних людей, які не займаються спортом.

Як схуднути на 6-10 кг за 2 тижні: Топ-3 дієти

Якщо ти хочеш скинути зайву вагу до дня святого Валентина, тоді зверни увагу на ці системи схуднення, які всього за 2 тижні дозволять тобі розлучитися із зайвими 6-10 кілограмами.

Таблиця продуктів харчування

Таблиці вмісту продуктів: білки, жири, вуглеводи, калорії, час на перетравлення