Перейти до основного вмісту

Вправи для ідеальної фігури (відео)

Сядьте або встаньте рівно. Намагатися верхівкою тягнися вгору. Зробіть глибокий вдих, на видиху розправте і опустіть плечі, зводячи лопатки з разом. Потім витягніть праву руку перед собою, її візьміть лівою рукою за лікоть, м'яким рухом відведіть його в сторону. На видиху злегка пружиньте витягнуту руку. Повторити вправу, змінивши руку. Плечі треба постійно відтягувати вниз, тримаючи тіло рівно.

Поставте ноги на ширину плечей. Ліву руку ставимо на пояс, праву піднімаємо вгору. Роблячи видих, робимо нахил вправо. При цьому стежимо, щоб стегна і ступні залишалися на місці. Робимо вправу 5 разів в одну й іншу сторону, чергуючись.

Сядьте по-турецьки. Витягуємося вгору, тримаючи спину рівно . Піднімаємо прямі руки вгору, робимо вдих і повертаємо корпус уліво, Фіксуємо положення на 5 секунд.Приходимо в початкове положення. Повторюємо вправу в іншу сторону. Стежимо, щоб таз і сідниці не відривалися від підлоги.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вміст білка в продуктах

Вміст білка в продуктах - актуальне питання не тільки для бодібілдерів, але й для звичайних людей, які не займаються спортом.

Як схуднути на 6-10 кг за 2 тижні: Топ-3 дієти

Якщо ти хочеш скинути зайву вагу до дня святого Валентина, тоді зверни увагу на ці системи схуднення, які всього за 2 тижні дозволять тобі розлучитися із зайвими 6-10 кілограмами.

Таблиця продуктів харчування

Таблиці вмісту продуктів: білки, жири, вуглеводи, калорії, час на перетравлення