Перейти до основного вмісту

Як вживати протеїнові добавки?

Концентрований протеїн слід вживати після прийому їжі, доводячи вміст білка в раціоні до 20%, і ніяких переборів! Якщо ви хочете поліпшити дію протеїну, слід вживати амінокислотні комплекси, це той же протеїн з більш якісним складом. Не бажано вживати 100% сироватковий протеїн. У підсумку ви маєте 3-5 прийомів протеїну в день.
Гейнер слід приймати в тому випадку, якщо інтервал між прийомами їжі перевищує 4 години. Приймати, як ви вже зрозуміли, між прийомами їжі в кількості 20-40 грам в перерахунку на протеїн. Зазвичай це 1-3 прийоми.

Враховуючи те, що хороші добавки коштують не мало, вам доведеться добре витратитися.

Коментарі

  1. кстати будьте осторожны при покупке протеина, на рынке много подделок! настоящий протеин сворачивается комками если в него добавить крутой кипяток, а подделка просто растворяется как сухое молоко, если хотите купить по выгодной цене не ленись искать) я например беру здесь
    http://catalogue.technoportal.ua/proteiny/selection.html?o=price

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Вміст білка в продуктах

Вміст білка в продуктах - актуальне питання не тільки для бодібілдерів, але й для звичайних людей, які не займаються спортом.

Як схуднути на 6-10 кг за 2 тижні: Топ-3 дієти

Якщо ти хочеш скинути зайву вагу до дня святого Валентина, тоді зверни увагу на ці системи схуднення, які всього за 2 тижні дозволять тобі розлучитися із зайвими 6-10 кілограмами.

Таблиця продуктів харчування

Таблиці вмісту продуктів: білки, жири, вуглеводи, калорії, час на перетравлення