Перейти до основного вмісту

Час змін.

Усвідомлення проблеми.

У багатьох людей рано чи пізно настає такий момент, коли тіло потребує оздоровлення. Не стабільне харчування , переїдання, мала фізична активність , стреси та інші фактори  сприяють тому, що стан нашого організму погіршується, а це: зайва вага , швидка втома , високий артеріальний тиск та інша купа проблем.

Тіло - багаж, який несеш усе життя. Чим він важчий, тим коротша подорож. Arnold Glasgow
Тому, цей блог буде присвячений саме проблемі зайвої ваги та поступового її вирішення. Буде описуватись власний досвід, власний приклад того чи можна покращити стан організму, зменшити зайву вагу, зміцнити м'язи дотримуючись певних правил здорового способу життя.

Є багато статей, книг, сайтів на тему зайвої ваги , схудненню , дієтам , фітнесу бодибілдингу але моя мета показати власний досвід . Кожен свій крок та результати я буду описувати тут, щоб кожен міг для себе дізнатись як оздоровити і свій організм.

Приєднуйтесь та слідкуйте за новинами!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вміст білка в продуктах

Вміст білка в продуктах - актуальне питання не тільки для бодібілдерів, але й для звичайних людей, які не займаються спортом.

Як схуднути на 6-10 кг за 2 тижні: Топ-3 дієти

Якщо ти хочеш скинути зайву вагу до дня святого Валентина, тоді зверни увагу на ці системи схуднення, які всього за 2 тижні дозволять тобі розлучитися із зайвими 6-10 кілограмами.

Таблиця продуктів харчування

Таблиці вмісту продуктів: білки, жири, вуглеводи, калорії, час на перетравлення